KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9557256
nr 955 7256
Kjell Hobjer
(f. 1951)
Blandteknik, Kjell Hobjer (f. 1951), fågel, signerad, -92, ramens innermått: 41x33
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 april 2015
kl 20:19:00
15/4 21:04:47